توجه : گروه تجهیزات نوین (نوین ساختمان) به مدیریت (آقای سلاحی) همکاری با ما نداشته و شرکت هیچ مسئولیتی در این خصوص ندارد و در قبال استفاده ایشون از نام و لوگوی مازند چوب، پیگرد قانونی خواهد داشت.

مازند چوب آریا تنها عضو رسمی ترمووود فنلاند در ایران (ITWA)

مازند چوب آریا تنها عضو رسمی ترمووود فنلاند در ایران
فهرست مطالب

مازند چوب آریا، تنها عضو رسمی ترمووود فنلاند در ایران (ITWA) است. در رابطه با تفاوت چوب ترمو با محصولات فرآوری شده غیر استاندارد وارداتی گروه بنگاه‌ها، مدیرعامل مازند چوب آریا گفت: تولید چوب ترمو دارای پروسه و مکانیزمی است که موسسه بین المللی ترمووود فنلاند (ITWA) آن را تعریف و اجرایی کرده که با در اختیار داشتن تکنولوژی آن امکان تولید این محصول وجود دارد.

مازند چوب آریا تنها تولید کننده ترمووود با گواهینامه رسمی فنلاند

بهادر انصاری افزود: در حال حاضر تنها استاندارد موجود تولید چوب ترمو در دنیا در اختیار موسسه بین المللی فنلاند (ITWA) است، که تمامی نمایندگان و تولیدکنندگان زیرمجموعه این موسسه قابلیت تولید و ارائه محصولات با کیفیت استاندارد و مطابق با آیین نامه‌های آن سازمان را دارا هستند.
انصاری با اشاره به اینکه شرکت مازند چوب آریا سال گذشته تمامی گواهینامه‌ها و مجوزهای لازم برای فعالیت و تولید چوب ترمو را دریافت کرده گفت: با ورود به سایت موسسه بین المللی (ITWA) نام شرکت مازند چوب آریا به عنوان تنها عضو رسمی ترمووود فنلاند در ایران قابل رویت است.
وی تاکید کرد: با توجه به گسترش استفاده از محصولات چوبی به خصوص ترمو چوب ، برخی از تولیدکنندگان داخلی با روش های غیر استاندارد به تولید برخی محصولات فرآوری شده اقدام می‌کنند که به کار بردن کلمه چوب ترمو در مورد این تولیدات اشتباه است.

مازند چوب آریا عضو رسمی ترمووود فنلاند در ایران
مازند چوب آریا عضو رسمی ترمووود فنلاند در ایران

مدیرعامل مازند چوب آریا با بیان اینکه فروش این نوع محصول نارضایتی زیادی را بین مشتریان به وجود آورده، افزود: متاسفانه برخی از شرکت ها نیز با واردات محصولات چوب ترمو از کشورهای مختلف به خصوص کشور استونی و اروپای شرقی که با استفاده از چوب‌های تقریبا بی‌کیفیت و با قیمت پایین و همچنین با استفاده از روش‌های غیر استاندارد فراوری تولید شده‌اند به عنوان وارد کننده چوب ترمو فنلاندی در بازار فعالیت می‌کنند.
وی ادامه داد: منابع چوبی مورد استفاده تولید چوب ترمو از کشور روسیه که دارای ۲۵درصد ذخائر چوبی دنیاست، تامین می‌شود که به اکثر کشورهای اروپا، شمال افریقا، چین، آسیای میانه و ایران صادر می‌شود. انصاری با بیان اینکه تمامی مراحل از آغاز بهره برداری چوب تا تولید محصول نهایی در مازند چوب فراهم است، گفت: شرکت مازند چوب آریا درمنطقه استان آرخان گلسک کارخانه استحصال و بهره برداری چوب را دارد و با استفاده از پیشرفته ترین ماشین آلات و فنون برش و بکارگیری کوره‌های چوب خشک کنی، چوب‌های کاج (پاین واسپروس) به کشور ارسال و با تکنولوژی روز فنلاند ،چوب ترمو با استاندارد بالا تولید و به بازار عرضه می شود.
مدیرعامل مازند چوب آریا در پایان خاطرنشان کرد: با توجه به توان بالای تولید و کیفیت استاندارد محصولات مازند چوب،این شرکت با همکاری وزارت صنایع برای جلوگیری از ورود کالاهای نامرغوب اقدام به تعریف استانداردی برای این گونه محصولات کرده که با توجه به نامگذاری امسال به عنوان سال حمایت از تولید ملی، به زودی تعرفه جدیدی برای کالاهای وارداتی تعریف خواهد شد.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تاریخچه چوب در معماری

اعطای نمایندگی رسمی مازند چوب آریا در استان اصفهان و استان فارس

مجموعه مازند چوب آریا آمادگی دارد به مجموعه های واجد شرایط و معتبر در اصفهان و شهر شیراز نمایندگی رسمی اعطا کند.