لیست نمایندگی‌های فروش ترمووود در ایران

اگر خریدار چوب ترمو باشید احتمالا به دنبال لیست نمایندگی‌های فروش ترمووود در ایران هستید ما در این مقاله قصد داریم تا بهترین نمایندگی‌های فروش ترمووود در ایران را به شما معرفی کنیم.

مازند چوب آریا

شرکت مازند چوب آریا تنها عضو رسمی ترمو وود فنلاند در ایران (ITWA) سابقه ای بیست ساله با برند انحصاری در صنعت چوب ایران دارد بطوری‌که با داشتن یکی از مدرن‌ترین کارخانه‌های تولید چوب در کشور روسیه تحت نام OOO PARSA در واقع در شهر کتلاس استان Arkhangelsk Oblast قادر به تولید ماهانه ۴ تا ۵ هزار متر مکعب انواع چوب آلات سوزنی برگ بوده و این محصولات (انواع تخته نراد روسی) تحت نام تجاری MM به بازار عرضه می‌گردد.

وود مستر

وود مستر یکی از نمایندگی‌های فروش ترمووود با تجربه گران‌بها و سابقه بیش از سه دهه در زمینه طراحی دکوراسیون داخلی منزل و فضا سازی آماده همکاری برای طراحی و تامین مصالح به صورت عمده و جزئی ترمووود و رنگ ترمو از شرکت های lunawood و tikkurila و adler مطابق استانداردهای روز اروپا و اجرای حرفه‌ایی پروژه‌های چوبی شامل: نمای ساختمان، روف گاردن، آلاچیق، پرگولا، فلاورباکس، کفپوش‌های چوبی و… می‌باشد.

شرکت SLP

شرکت SLP مخفف Suomen Lampopuu است و واقع در شهر TEUVA فنلاند تولیدکننده چوب‌های Thermo wood در رده نرم چوب‌ها و سخت چوب‌ها جزء اولین تولیدکنندگان ترموود چوب در دنیا می‌باشد که حجم تولید این شرکت سالیانه معادل ۳.۷۵۰.۰۰۰ متر مربع می‌باشد.
SLP جزء انجمن بین‌المللی فنلاند است که در سایت رسمی این انجمن به آدرس www.thermowood.fi به این مطلب اشاره شده است. از جمله توانمندی‌های این شرکت اخذ تائیدیه کیفیت چوب‌های بیرونی از آزمایشگاه‌های CERN سوئد و FERMI LAB آمریکا و کاندیدای ده برند برتر اروپا در سال ۲۰۱۲ بر پایه مشتری مداری است.

 

به اشتراک گذاری بر روی facebook
Facebook
به اشتراک گذاری بر روی google
Google+
به اشتراک گذاری بر روی twitter
Twitter
به اشتراک گذاری بر روی linkedin
LinkedIn
به اشتراک گذاری بر روی pinterest
Pinterest