توجه : گروه تجهیزات نوین (نوین ساختمان) به مدیریت (آقای سلاحی) همکاری با ما نداشته و شرکت هیچ مسئولیتی در این خصوص ندارد و در قبال استفاده ایشون از نام و لوگوی مازند چوب، پیگرد قانونی خواهد داشت.

نمایندگی‌ فروش ترمووود در ایران

نمایندگی ترمووود
فهرست مطالب

امروزه اکثر خریداران ‌‌اطمینان به یک مجموعه را بیش از ملاحظات دیگر، در لیست موارد تاثیرگذار در خرید خود قرار ‌‌‌می‌دهند و این عامل احتمالا در شرایط سخت اقتصادی اهمیت بیشتری خواهد یافت. زیرا خریداران داخلی نگرانی‌‌های زیادی در مورد کیفیت و هزینه لازم برای خرید محصول وارداتی همچون ترمووود دارند و بنابراین به تامین‌کنندگان قابل اعتماد نیاز دارند. اگر خریدار ترمو چوب باشید احتمالا به دنبال یک نمایندگی‌ معتبر فروش ترمووود در ایران هستید ما در این مقاله قصد داریم تا شما را با خدمات یک نمایندگی ترمو آشنا کنیم. ‌‌اطمینان به شرکتی که در قالب نمایندگی ترمووود در ایران فعالیت ‌‌‌می‌کند؛ در واقع به معنای ‌‌اطمینان به زمان تحویل، توانایی تضمین کیفیت پایدار و ارتباطات عالی با مشتری در هنگام خرید محصول ترمووود است. بنابراین لازم است یک مرکز فروش ترموود که به عنوان نماینده انحصاری یک شرکت خارجی در کشور در حال فعالیت است؛ توانایی اثبات سابقه درخشان در قابلیت ‌‌اطمینان‌پذیری و تامین منابع کافی و به موقع محصولات عرضه شده را داشته باشد. از این رو ‌‌‌می‌بایست یکی از مهم‌ترین فاکتورهای تاثیرگذار بر روی اعتبار شرکت، کسب رضایت مشتری است. با این وجود برای یک نمایندگی ترمووود مجاز و معتبر ضروری است که شواهد کتبی مانند گواهی اعتباری و برگه اعطای نمایندگی را در صورت نیاز به مشتری نشان دهند. برخی از نمایندگی‌‌های ترمووود خریداران را به روش‌‌های دیگری مانند ویدئو و فیلم تهیه شده از کارخانه و یا شرکت مبداء قانع ‌‌‌می‌سازند.
واردکننده‌‌های چوب ترمو نما معمولا از کشورهای فنلاند، استونی، آلمان و… اقدام به واردات و فروش این محصول در کشور ‌‌‌می‌کنند. از آنجا که این کشورها سردمداران تولید چوب‌‌های فرآوری شده یا ترموود ‌‌‌می‌باشند؛ درحال حاضر شرکت‌‌های محدودی در زمینه واردات ترمو چوب در کشور فعالیت ‌‌‌می‌کنند. به دلیل مشکلات ارزی و گمرکی در این برهه زمانی در ایران، اعطای نمایندگی ترمووود از کشورهای اروپایی کمتر شده و بیشتر نمایندگی ترمووود فعال در ایران با دریافت شرایط و ضوابط کشور مبدا، محصولات خود را از کشورهای روسیه و چین وارد ‌‌‌می‌کنند.
مشتریان ‌‌‌می‌توانند برای اطلاع از شرایط و خرید هر یک از اقلام محصولات ترموود وارداتی و یا استعلام قیمت ترموود ایرانی، قیمت ترمووود متری، قیمت شاخه ترموود، قیمت چوب ترمووود چه به شکل حضوری و یا خرید اینترنتی ترموود به وب سایت نمایندگی ترمووود مجاز فوق در کشور مراجعه کنند. فروش چوب ترموود در تهران نیز از طریق نمایندگی‌‌های بیشتری برای پایتخت نشینان امکان‌پذیر است.

برای اطلاع از استفاده ترمووود در چوب نما با ما همراه باشید.

خدمات نمایندگی ترموود

همانطور که ‌‌‌می‌دانید بازار چوب از شکل سنتی به صنعتی و مهندسی تغییر رویکرد داده است. مصنوعات چوبی فرآوری شده یا همان ترمووود آخرین مرحله کار در صنایع چوبی است و پس از این مرحله، محصولات به دست مصرف‌کننده نهایی ‌‌می‌‌رسد. به همین دلیل این محصول دارای ارزش افزوده بالایی بوده و اهمیت زیادی در بخش واردات دارد.

نمایندگی فروش ترمووود

خدماتی که در نمایندگی ترموود به مشتریان ارائه ‌‌‌می‌شود عبارتند از:

 • قیمت چوب ترمووود به شکل مناسب و منطقی
 • ارائه شناسنامه محصول
 • ضمانت واقعی بر روی محصولات
 • تضمین ارائه به موقع و کافی سفارش
 • ارسال به محل درخواستی با شرایط مطلوب

فروش ترموود اورجینال در نمایندگی ترموود

با توجه به گسترش فروش چوب ترمو در میان محصولات و متریال‌‌های ساختمانی، ‌‌‌می‌توان به خوبی به اهمیت این محصول پی برد. از این رو با توجه به ‌‌میزان نیاز و پاسخگویی به بازار تقاضا، مهم‌ترین مساله این است که چوب تهیه شده از طریق کانال‌‌های معتبر وارداتی ترمووود انجام شده باشد.
نمایندگی ترموود ‌‌‌می‌تواند این تعهد را به خریدار بدهد که چوب وارد شده به کشور از کدام مبدا و با چه مشخصاتی بوده است. اطلاع مصرف‌کننده از این موارد ‌‌می‌‌تواند تضمینی بر کیفیت چوب خریداری شده باشد.
در برخی مواقع با توجه به شهرت برند ترموود، مشتریان عزیز ‌‌‌می‌توانند جهت ‌‌اطمینان از اصالت ترموود خریداری شده که از طریق نمایندگی ترموود تهیه شده است؛ از شرکت مبدا برند استعلامات لازم را به عمل آورند.

روش تشخیص ترموود اصل

هنگا‌‌‌می ‌که خرید ترموود خود را از یک نمایندگی ترموود انجام می‌دهید؛ ‌‌‌می‌توانید ‌‌اطمینان داشته باشید که در صورت بروز هرگونه ایراد در چوب در طول استفاده و رعایت نکات لازم هنگام نصب و نگهداری، ‌‌می‌‌توانید نسبت به تعویض کالا یا دریافت غرامت از نمایندگی معتبر اقدام کنید. از جمله موارد ظاهری و آشکاری که ‌‌‌می‌توان به استناد به آنها از اصل بودن ترمووود اطینان حاصل کرد ‌‌‌می‌توان به گزینه‌‌های زیر اشاره کرد.

 • وجود گره‌‌های پروانه‌ای منظم و تکرار شونده در طول الوار
 • فشردگی و انسجام بافت چوب
 • رنگ قهوه‌ای تیره به دلیل پخت مناسب
 • سطوح صاف و یکدست و به دور از هر گونه ترک و شکستگی
 • طول ابعاد شاخه که در نوع ایرانی ۳۰۰ و ۴۰۰ سانتی‌متر و اقسام وارداتی ۲۸۰، ۳۰۰، ۳۳۰، ۳۹۰، ۴۲۰، ۴۵۰ سانتی‌متر است.

قیمت چوب ترمو در نمایندگی

ترموود به غیر از اقسام تولیدات داخلی و نوع ایرانی که مواد اولیه آنها نیز نیازمند واردات ‌‌‌می‌باشد؛ دارای انواع خارجی و درجه‌‌های متفاوت کیفی هستند که آگاهی از قیمت این محصولات صرفا از طریق نمایندگی ترموود و به شکل آنی ‌‌‌می‌باشد. لذا لازم است تا مشتریان با تماس و مراجعه به نمایندگی، قیمت محصولات انتخابی خود را استعلام کنند.
شرکت مازند چوب آریا تنها عضو رسمی ترمو وود فنلاند در ایران (ITWA) سابقه ای بیست ساله با برند انحصاری در صنعت چوب ایران دارد بطوری‌که با داشتن یکی از مدرن‌ترین کارخانه‌های تولید چوب در کشور روسیه تحت نام OOO PARSA در واقع در شهر کتلاس استان Arkhangelsk Oblast قادر به تولید ماهانه ۴ تا ۵ هزار متر مکعب انواع چوب آلات سوزنی برگ بوده و این محصولات (انواع تخته نراد روسی) تحت نام تجاری MM به بازار عرضه می‌گردد.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

2 پاسخ

  1. سلام مازند چوب آریا تنها نماینده رسمی ترمووود فنلاند در ایران فعالیت دارد. به علت نوسان قیمت چوب ترموود برای گرفتن قیمت و مشاوره در خرید چوب ترمو تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تاریخچه چوب در معماری

اعطای نمایندگی رسمی مازند چوب آریا در استان اصفهان و استان فارس

مجموعه مازند چوب آریا آمادگی دارد به مجموعه های واجد شرایط و معتبر در اصفهان و شهر شیراز نمایندگی رسمی اعطا کند.